Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon.   Click to listen highlighted text! Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon. Powered By GSpeech

Hirdetésfelvétel budapesti nyomtatott önkormányzati újságba

Leírás

A Brilliance Kft. 25 éve a tisztítószer gyártás kiemelkedő alakja. A cégben egy kiváló, összeszokott csapat dolgozik. Célunk egy olyan vállalat működtetése, amely az ügyfeleknek és a munkavállalóknak is a legtöbbet nyújtja.

Csapatunkba irodai adminisztrátort keresünk.

Főbb feladatok:
- megrendelések kezelése
- kapcsolattartás a partnerekkel, vásárlókkal
- beérkező dokumentumok iktatása
- egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- Excel és a Word felhasználói szintű ismerete
- önállóság és talpraesettség
- precizitás
- jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- logikus gondolkodás
Amit kínálunk:
- szabad hétvégék, hétfőtől péntekig tartó munkarend
- jó hangulatú, összetartó csapat, akikre mindig számíthatsz
- támogató vezetők, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van
Amennyiben alkalmasnak tartod magad a pozíció betöltésére, küldd el nekünk fizetési igényedet is tartalmazó önéletrajzodat a titkarsag@brilliance.h

Kapcsolat

XXI. kerület
Budapest
Üzenetküldés a hirdetőnek
Telefon:: 204873928
Irodai adminisztrátor
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech