Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon.   Click to listen highlighted text! Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon. Powered By GSpeech

Hirdetésfelvétel budapesti nyomtatott önkormányzati újságba

Leírás

Csepeli székhelyű tisztítószer gyártó üzemünkbe VEGYIANYAG GYÁRTÓ kollégát keresünk.

Feladatok:
-alapanyagok átvétele, megfelelő raktározása
-termékek gyártása receptúrák alapján
-gyártás dokumentálása SAP rendszerben
-hordós, zsákos alapanyagok mozgatása
-üzemhigiénia fenntartása
Elvárások:
-jó fizikai kondíció
-megbízhatóság
Előnyt jelent:
-targonca vezetői engedély
-vegyipari végzettség
Amit kínálunk:
-szabad hétvégék, egy műszakos,hétfőtől péntekig tartó munkarend
-jó hangulatú, összetartó csapat, akikre mindig számíthatsz
-támogató vezetők, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van
-fizikai, betanított munka

Jelentkezés módja: Amennyiben alkalmasnak tartod magad a pozíció betöltésére, küldd el nekünk fizetési igényedet is tartalmazó önéletrajzodat a titkarsag@brilliance.hu e-mail címre.

Kapcsolat

XXI. kerület
Budapest
Üzenetküldés a hirdetőnek
Telefon:: 204873928
Vegyianyag gyártó
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech