Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon.   Click to listen highlighted text! Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon. Powered By GSpeech

Hirdetésfelvétel budapesti nyomtatott önkormányzati újságba

Leírás

Csepeli székhelyű tisztítószer gyártó üzemünkbe egy műszakos munkarendbe
ÜZEMI DOLGOZÓT keresünk.

Feladatok:
-Termelésben lévő gépek kezelése
-Késztermékek kézi és gépi csomagolása illetve mozgatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Alapfokú végzettség
-Megbízhatóság, precizitás
-Jó fizikai kondíció (akár 30 literes ballonok kézi mozgatására is szükség van)

Amit kínálunk:
-Szabad hétvégék, egy műszakos, hétfőtől péntekig tartó munkarend
-Jó hangulatú, összetartó csapat, akikre mindig számíthatsz
-Támogató vezetők, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van
-Betanított, fizikai munka

Ha felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz hozzánk és küldd el önéletrajzod a titkarsag@brilliance.hu e-mail címre bérigényed megjelölésével.

Kapcsolat

XXI. kerület
Budapest
Üzenetküldés a hirdetőnek
Telefon:: 204873928
Üzemi dolgozó
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech